Czat Bez Logowania-Zosia

Czat Bez Logowania-Zosia

Czat Bez Logowania

Chat Online

Pobierz moje prywatne zdjęcia:

Kliknij Tutaj

Czat Bez Logowania-SexyBlondzia

Jestem SexyBlondzia.

Mam dziewiętnaście lat.

Pochodzę z Suwałk.

 

Suwałki to taki zimny region, a tu proszę, ja, taka gorąca dziewczyna. Jestem bardzo żywiołowa. Mówią o mnie żywy ogień, bo wszędzie zajrzę, wszędzie wejdę, chcę być, zobaczyć, doświadczyć i przeżyć. Uwielbiam zdobywać ciekawe doświadczenia, pociąga mnie to i podnieca.

Jestem niegrzeczna, to łatwo zauważysz. Poradzisz sobie z moim charakterkiem? Nie jestem taka pewna, choć możesz próbować.

Mówiąc poważnie jestem tu dla was panowie i jeżeli tylko zechcecie pokażę wam co to świetna zabawa i mocne doznania.

Skoro do mnie trafiłeś, coś cię zainteresowało i zrobię wiele, żebyś tego nie żałował. Możliwe jest wiele wariacji, powiedz mi tylko co wolisz lub powiedz, że chcesz żebym zgadywała, czemu nie. Może być zabawnie.

Zgadnę, to zrobię.

Nie zgadnę powiesz mi i też zrobię.

Rozebranie się nie jest problemem, mam ciało, które warto pokazywać. Jak chcesz żebym to zrobiła? Specjalnie dla ciebie czy nie tylko? Pamiętaj, że na priv możemy pobawić się trochę śmielej. Jeśli chcesz pokażę ci jak pieszczę cipkę, kiedy nie ma cię obok.

Rozgrzejesz się do czerwoności.

Pamiętaj jednak, że ani na priv, ani na trans, nigdy nie pokazuję twarzy.

Nie proś mnie o to. Nie zachęca.

Nie rozkazuj i nie bądź wulgarny. Nie chce pokazać twarzy, więc jej nie pokażę. Czerp przyjemność z reszty ciała. Pokażę ci cycuszki, będę się nimi bawić. Pokażę tyłeczek, może nawet dam sobie klapsa, specjalni dla ciebie. Może niejednego. Przecież jestem niegrzeczną dziewczynką.

Nie mów mi, że mam cię zachęcić. Skoro nam nie patrzysz, skoro wszedłeś do mnie to już przykułam twoją uwagę. Teraz patrz, podziwiaj, czerp przyjemności. Nie wymagaj przesadnie za wiele to ma być przyjemność dla ciebie i dla mnie. Zachowuj się i nie rób sobie dobrze krzycząc na mnie, bo przerwiemy rozmowę.

Jeśli będziesz pamiętał o tych zasadach, będziemy mieli podwójną rozkosz. Czy nie tego chcesz?

Każdy zostawiony napiwek orz wejście na priv może przerodzić się w bliższą znajomość. Nie jestem temu przeciwna. Czat Bez Logowania-Zosia.