Czat Internetowy – Basia

Czat Internetowy – Basia-Nogi do gwiazd

Czat Internetowy

Chat Online

Pobierz moje prywatne zdjęcia:

Kliknij Tutaj

 

Czat Internetowy – Basia-Nogi do gwiazd

Jestem Basia.

Mam dziewiętnaście lat.

Pochodzę z Brzegu

 

Jestem dziewczyną żądną wrażeń i przygód. Przede mną najlepsze lata i chcę z nich wyciągnąć to, co najlepsze. Szukam chętnych, którzy mi w tym pomogą. Ciekawa jestem nowych doznań, wrażeń, doświadczeń. Przydadzą mi się w moich dalszych planach. Dlaczego? Dlatego, że chciałabym zostać tancerką, a to wymaga publiczności. Jeśli jesteś chętny, żeby pomóc mi zdobyć praktykę i spełnić moje marzenia, możesz do mnie napisać.

Nie gryzę. Jedynie czasami.

Mam zasadę, że nie spotykam się w realu, choć zasady można złamać, jeśli okaże się, że mamy podobne pragnienia.

Mogę zrobić wiele, żeby dostarczyć przyjemność sobie i tobie. Pamiętaj, że taniec to coś, co uwielbiam. Z chęcią robię to w rytm ulubionej muzyki, zmysłowej i seksownej, jednak jeśli marzy ci się konkretny utwór, czemu nie. Za wybór muzyki nie ma opłat. Jednak jeśli będziesz chciał, żebym rozebrała się cała i wypięła tyłeczek, wtedy podaruj proszę żeton, młodej adeptce tańca erotycznego.

Jestem warta zobaczenia.

Zmysłowe ruchy, koci krok, piękny biust. Wyobraź sobie, jak się poruszam i jak powoli ściągam z siebie wszystkie ciuchy, jak pieszczę cycuszki. Chcesz to zobaczyć? Wiem, że chcesz i wcale się nie dziwię. Jestem odważna, ale mogą być bardziej, jeżeli zdecydujesz się mnie zachęcić.

Ściąganie bluzeczki.

Ściąganie majteczek.

Zabawa cycuszkami.

Klapsy i nie tylko, pisz na priv, czekam z utęsknieniem, na kogoś kto pozwoli mi ćwiczyć moje umiejętności i pochwali ciało. Lubię komplementy, bo czemu miałoby być inaczej. Wiem, że dobrze wyglądam, ale niech cię to nie odstrasza. Nie jestem groźna. Zabawna, wesoła, ciekawska i gotowa na wyzwania, to ja, więc nie krępuj się i zajrzyj co u mnie, a możemy się razem bardzo dobrze zabawić.

Dasz napiwek, ja dam coś tobie.

Dasz większy, więcej zobaczysz.

Łatwa umowa, prawda?

Nie pisz jednak, jeśli masz zamiar mnie obrażać i krytykować. Nie lubię tego i nie porozmawiamy. Jeśli chamstwem chcesz wymóc zobaczenie czegoś więcej, nie zobaczysz niczego. Będziesz miły dla mnie, wtedy ja będę miła dla ciebie i pofantazjujemy razem. Czat Internetowy – Basia.