Czat On Line- Dominika

Czat On Line- Dominika kotka psotka

Czat On Line

Chat Online

 Pobierz moje prywatne zdjęcia:

Kliknij Tutaj

Czat On Line- Dominika kotka psotka

Jestem Dominika.

Mam dwadzieścia pięć lat.

Pochodzę z Radomia.

 

Ciekawa świata. Ciekawa ludzi. Biseksualna. Mająca przygody z facetami i kobietami. Znająca swoją wartość i uśmiechnięta. W skrócie to właśnie ja. Mam też sporo innych cech, ale nie będę od razu wszystkich odsłaniać. Poznaj mnie, a wtedy zobaczysz czy bardzo ci się spodobam, czy nie. Liczę, że tak.

Jestem wielką fanką koncertów. Muzyki. Sportu. Mam wysportowane ciało i to widać. Możesz zobaczyć to bardzo szybko.

Lubię zabawy w sypialni, chociaż igraszki w innych miejscach nie są mi obce. Kuchnia, podłoga, łazienka, samochód, niejednego już się w życiu próbowało, a jeszcze wiele przede mną.

Nie myśl o mnie źle, robię to, bo lubię. Nie krytykuj. Jeśli chcesz krytykować, to nie u mnie. Chętnie odpowiem na fajne wiadomości, ale pełne przekleństw sobie odpuszczam.

Nie jestem łatwą dupą, nie biegnę po seks, ot tak.

Zazwyczaj nie spotykam się w realu, choć mogę zrobić wyjątek, jeżeli będziemy sobie odpowiadać.

Skup się na tym, co mogę ci zaoferować tu i teraz.

Jest tego wiele, a zawsze możesz mi podpowiedzieć.

Zdradzę ci mój mały sekret. Lubię zabawki erotyczne, mam ich sporo i ciągle poszerzam akcesoria. Mam ciekawe kostiumy, ot tak, dla zabawy i chętnie się przebieram. Jeśli zagadasz na priv mogę pokazać ci się w dowolnym. Wybierz sam albo powiedz co cię kręci.

Napisz czy chcesz żebym poruszała się w seksownej bieliźnie? Czy wolisz mnie tylko w staniku, tylko w majteczkach bawiącą się cyckami? Śmiało. Nie bądźmy pruderyjni. Wiemy, po co tu jesteśmy, więc skorzystajmy z własnych chęci. Zróbmy sobie dobrze i przyjemnie.

Jeśli lubisz całujące się dziewczyny, to kto wie, mam kilka koleżanek, które lubią ciekawe doznania.

Nie mówię nie.

Nie bawię się jednak w nic niebezpiecznego. Zapamiętaj proszę i nie proś.

Nie powtarzaj też w kółko, że mam cię zachęcać. Zachęcajmy się razem.

Wyobrażaj sobie jak mnie pieścisz, ja będę wyobrażać sobie jak to robisz. Pokażę ci jak reaguję, jaka jestem śliska i gotowa do dotknięcia. Będziesz chciał powtarzać to nie jeden raz.