Czaty z kobietami – Beata

Czaty z kobietami – Beata secret

Czaty

Chat Online

Pobierz moje prywatne zdjęcia:

Kliknij Tutaj

Czaty z kobietami – Beata secret

Jestem Beata.

Mam dziewiętnaście lat.

Pochodzę z Gdańska

 

Mówią do mnie Beti. Wolę tę ksywkę od imienia. Bardziej do mnie pasuje, więc możesz tak o mnie myśleć.

Wypada powiedzieć kilka słów o sobie? Wypada. Jestem zwykłą dziewczyną. Nie przesadzam, to nie skromność. Jestem zwyczajna, ale to nie oznacza że nudna. Mam swoje pasje, swoje hobby. Wiem co lubię, a czego nie znoszę. Można się ze mną świetnie zabawić, chociaż na określonych zasadach. Nie jestem chodzącą niewinnością. Raczej młodą kobietą z duszą nastolatki, która to i owo już poznała. Nie przepadam za alkoholem, od czasu do czasu zapalę, za to uwielbiam tańczyć. Szczególnie przed kamerą. Lubię to robić to mnie ośmiela Byłam kiedyś nieśmiała, a teraz? Potrafię nie tylko tańczyć przed kamerą, ale znacznie więcej.

Chcesz się przekonać? Wystarczy, że podzielisz się napiwkiem. Za każdym razem możesz zobaczyć więcej, wszystko zależy od twojej hojności. Możesz przyjrzeć się jak się poruszam w rytm ulubionego utworu lub jak poruszam się zupełnie inaczej.

Zobaczenie tego poza komputerem nie wchodzi w grę. Jak mówiłam, mam zasady.

Nie spotykam się.

Nie używam zabawek erotycznych.

Nie bzykam się ze zwierzętami.

Takie pragnienia, to nie do mnie.

Jednak jeśli lubisz patrzeć na piękne ciało ruszające się w rytm muzyki, możemy pogadać. Nie wstydzę się swoich kształtów. Podziwiam je codziennie. Możesz to robić i ty. Im więcej żetonów jesteś skłonny dać, tym chętniej pokażę ci swoje skarby.

Czego chcesz? Zdjąć bluzeczkę? Podnieść top do góry? Pokazać sutki? Wypiąć dupeczkę? Napisz wiadomość i daj znać co lubisz, a mogę ci to pokazać.

Uwierz, że gdy zobaczysz, nie będziesz myślał o niczym innym.

Jedyne o co proszę to bądź grzeczny dla grzecznej dziewczyny. Nie wyśmiewaj, podziwiaj, a zobaczysz znacznie więcej. Na twoich oczach mogę ściągnąć stringi. Dojdziesz, zanim zdołasz o tym pomyślisz. Podaruj mi żeton, a spotka cię to nie jeden raz. Czaty z kobietami – Beata.