Ero Czat – Emilia

Ero Czat – Emilia Sweet

Ero Czat

Chat Online

Pobierz moje prywatne zdjęcia:

Kliknij Tutaj

Ero Czat – Emilia Sweet

Jestem Emila.

Pochodzę z Ełku.

Mam osiemnaście lat.

 

Chodząca optymistka. Żywe srebro. Osoba chwytająca życie pełnymi garściami, to właśnie ja. Jeżeli szukasz typowo niewinnej nastolatki, możesz się zawieść. Mam osiemnaście lat, lecz nie do końca jestem niewinna. Czy byłabym tu gdybym była?

Jestem diablicą w ciele aniołka, które potrafi dostarczyć niezwykłych doznań. Nie uważam żeby było to złe, mogę robić z ciałem co chcę, a chcę ci je pokazać.

Skorzystasz?

Myślę, że warto. Niby niepozorna w ubraniu, bez ubrania niczym prawdziwa modelka. Nie przesadzam, ale o tym masz okazję przekonać się sam. Wystarczy, że dasz znać, że chcesz. Pogadamy. Dogadamy się. Zobaczymy co mogę ci pokazać, a za co mile widziany byłby jakiś napiwek. Im bardziej będziesz hojny, tym hojniejsza będę ja.

Za jeden napiwek rozepnę bluzkę.

Za dwa pozbędę się stanika.

Za trzy pobawię się cycuszkami.

Im będzie ich więcej, tym więcej nagiego ciała będziesz miał na ekranie.

Chcesz zobaczyć jak sama doprowadzam się do ekstazy? Nic prostszego. Napisz i zachęć mnie.

Nie mów, że to ja mam ciebie zachęcać i pokazywać się cała za darmo. Jesteś tutaj, a więc ci się spodobałam. Zachęciłam cię, więc teraz twoja kolej.

Prosta sprawa, prawda?

Jeżeli masz ochotę na przyjemność bez zobowiązań, to znalazłeś właściwą osobę.

Miałam kilka przygód ze związkami, ale teraz nie to mnie kręci.

Postawiłam na frajdę z seksualnych uniesień i pokazywania tego, co potrafię oraz co mam. Sam widzisz, że nie jestem nieatrakcyjna, choć to też rzecz gustu.

Nie podobam ci się, to nie pisz.

Podobam ci się, proszę bardzo.

Pamiętaj jednak, żeby być miłym i w porządku. Co ci szkodzi? Nie licz proszę, że powiesz o napiwku, a coś ci pokażę i będziesz robił sobie dobrze na mój koszt. Nie ze mną takie rzeczy mój drogi. Bądźmy ze sobą fair.

Moje zasady znasz. Możesz poznać również moje ciało. Pisz, zostaw komentarz albo zagadaj na priv. Nie bój się, chętnie odpowiem na każdą wiadomość. Uwierz mi, ściąganie z siebie ciuszków dla kogoś, to dla mnie cudowne doznanie.